Niye Doğdun Fırtına…

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü152

 

 Fırtına Rüya Lakaplı Antalya TV’nin Magazin Muhabiri Rüya Kürümoğlu yeni yaşını Anadolu Müzik ve Kültür Derneğinde kutladı.
Antalya TV’de görev yapan Rüya Kürümoğlu‘nun doğum gününe Ailesi, işvereni Ali Aksoy, eşi Hatice Aksoy ve Antalya TV personeli, arkadaşları, Ela doğan, Devecim 01 Adanalı Ocakbaşı  işletme sahibi ve personelleri, Taverna kraliçesi Vicdan Arıkan, Lara Park Otel Sahibi Ahmet Yılmaz, Tayfun Balıkçılık Tayfun Bulu, Yüzbir Elektrik , Promaks Yangın İşletme sahipleri ,Ayliz Albayrak, Veli Günal, Emine Ay, Hayal Sirer, Mira Alaturka İşletme sahibi ve solisti Behnan Suat Zor,  Solistlerinden Prens Boran, Erdal İçli, Kalender, Halkçı TV Haber Koordinatörü Cevdet Dönmez ve Antalya’nın bir çok işletme sahipleri, solistleri ile kutladı.

Rüya Kürümoğlu Muhteşem bir gece oldu. Tüm her keslerim buradaydı ailem,  dostlarım  hatta düşmanım bile doğum günüme geldiler. Tüm yanımda olan dostlarıma beni yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkürler ederim.” dedi.

Niye Doğdun Fırtına yazılı pastaların  kesiminden sonra eğlenen davetliler gecenin ilerleyen saatlerinde Paparazi Bar‘a Kalender‘i dinleyerek devam ettikden sonra Mira Alaturka Behnan Suat Zor’un sahnesi geceyi sonlandırdılar.

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü- Emel Levent- Tülay Kuzu- Ela Doğan- Necip Nugay

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü- Emel Levent- Ela Doğan

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü- Hayal Sirer- Necip Nugay (2)

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü- Mira Alaturka- Behnan Suat Zor

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü- Cevdet Dönmez

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü- Vicdan Arıkan

 

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü, Ahmet Yılmaz- Vicdan Arıkan Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü205

Antalya Magazin Muhabiri - Antalya TV- Doğum Günü

Antalya Tv Magazin Muhabiri Rüya Kürümoğlu (10)

Antalya Tv Magazin Muhabiri Rüya Kürümoğlu (13)

Antalya Tv Magazin Muhabiri Rüya Kürümoğlu (34)

 

 

Antalya Magazin Muhabiri Fırtına Rüya Kürümoğlu Doğum Günü152