Sizi Google’dan arıyoruz, bilgilerinizi sileceğiz diyen dolandırıcılara dikkat !

Her gün esnafı arayıp, “Sizi Google’dan arıyoruz, bu gün son gününüz, süreniz doldu, bilgilerinizin silinmemesi için bize şu kadar para ödeyin diyen dolandırıcılar hakkında bilgilendirme.

Değerli işletmeciler, Google sizden asla telefon açıp para istemez. Her kim sizden telefonda “google’dan arıyoruz” , “google iş ortağıyız” , “google türkiye” ve benzeri sıfatlarla para istiyorsa bilin ki o bir dolandırıcıdır.

Hiç kimse Google’daki bilgilerinizi silemez.

Videoda detaylı anlatım var. Lütfen dikkatle dinleyin ve bu dolandırıcılara sakın inanmayın !

Ayrıca bu dolandırıcıların çok sinsice planlanmış başka bir dolandırma yöntemi için aşağıdaki bağlantıyı mutlaka inceleyin:

http://antalyatv.com/googledan-mektup-geldi-diyerek-dolandiriyorlar/

Erenler Deminde Şenlik Yolu Şiir Kitabı

Ali Aksoy Kimdir ?

Ali Aksoy Patreon SayfasıDeğerli dostlar, Daha hızlı bir şekilde eser üretebilmek için, bir Patreon sayfası açtım. Destek almadan ol(a)mayacak bu iş... Bestelerim, şiirlerim, yazılarım, nerede neyi yapıyorum, hangi eser üzerinde çalışıyorum, yazdıklarımın arka planı, hikayesi, Grup Orhun'da yapıp ettiklerimiz, konser kayıtları, sahne arkası, stüdyo içi, bireysel çalıp söylemeler, sorular ve cevaplar ve sair bundan sonrasına dair her ne var ise paylaşımlarımın çoğunu burada yapacağım. Beklerim efendim... (Ali Aksoy)

https://www.patreon.com/aliaksoy