Sniper SEO – Ajans Medialine

Zamana yayılmış yayın etkinlikleri ile arama sonuçlarında daha kalıcı sıralamalar kazanmak, etkili Adwords kampanya maliyetlerine göre çok çok daha makul ücretlerle arama motorlarından yeni müşteriler elde etmek için, “Doğru hedef, doğru mecra, doğru yöntem, doğru maliyet ve tam isabet !” sloganı ile ürettiğimiz “Sniper SEO” ürünümüzle firmaların hizmetindeyiz.

Sniper SEO hizmetinin diğer SEO çalışmalarına göre farklılık arz eden yönleri şunlardır:

▶ Sniper SEO hizmeti, kendi web siteniz için sunulmaz. Firmanızın ürün ve hizmetleri için sunulur. Böylece, bir web siteniz olmasa bile bu hizmetten istifade edebilirsiniz.

▶ Sniper SEO hizmeti, çıkış ve kaynak mecrası olarak kendi geliştirdiği ve yönettiği yayın ağlarını kullanır.

▶ Sniper SEO hizmetinde, toplam iş yükünün en az % 80’ini manuel faaliyetler oluşturur. Otomatikleştirilen kısımlar asla Google tarafından yasaklanan spam, hileli backlink, otomatik içerik, bot yorumlar gibi yöntemleri içermez. Zaten uygulama, firmanın kendi web sitesinde yapılmayacağı için firma hiç bir şekilde zarar görmez. Biz de, kendi yayın ağlarımızın Google veya diğer arama motorlarında kara listeye alınmasını istemeyiz.

▶ Sniper SEO hizmeti; Algoritmaların ve SEO faaliyetinin doğasının zorunlu bir sonucu olarak zamana yayılmış içerik üretimi ve yayınına dayanır. Fotoğraf ve video içerikler üzerine bina edilir. Böylece, hem Google arama ağının farklı sekmelerinde hem de Google dışındaki mecralarda (Örneğin Youtube, Pinterest vb) arama sonuçlarından maksimum faydanın elde edilmesine odaklanır. SEO faaliyeti dijital medya araçlarına dayandığı için firmanın fotoğraf ve video içeriklerini zaman içerisinde sağlaması ve düzenli olarak bize göndermesi gerekir. Yani bu hizmet, firma ve ajansın zamana yayılmış olarak ve birlikte yürüteceği bir faaliyettir. Esas olarak Sniper SEO hizmeti, çok mecralı içerik yönetimi hizmetidir. SEO başarısı, bu hizmetin doğal ve hak edilmiş bir sonucudur.

▶ Sniper SEO hizmeti, Google algoritmasının çekirdeği olan “long tail” yani uzun kuyruk / çok kelimeli arama varyasyonları, güncel içerik, benzersiz içerik, zengin içerik niteliklerine dayanır. Firmalara olmayacak şeyleri vaad etmez, tutamayacağı sözler vermez. Arama motorlarının sahibiymiş gibi sıralama vaad etmez. Çok fazla sayıda anahtar kelimede, farklı arama sekmelerinde, farklı arama ağlarında mümkün mertebe erişilebilir olmayı vaad eder. Tek bir oltanın başında sonuç beklemek yerine, farklı yerlerde konuşlanmış yüzlerce, binlerce olta ile firma için maksimum sayıda balık yakalamaya odaklanır.

▶ Sniper SEO hizmeti esnaf dostudur. Zaman yayılmış hizmeti, zamana yayılmış ödemelerle sunar. Firma ile iletişimi “bir defalık” değildir. Firma, sunulan hizmeti ve ödemelerini dilediği zaman sonlandırabilir, ara verebilir. Böylece, firmanın sektörüne göre dönemsel, sezonluk faaliyetler icra edilebilir.

▶ Sniper SEO hizmeti, ajansın kendi geliştirdiği ve yönettiği yayın ağlarında faaliyet gösterdiği için firmanın hali hazırda çalışmakta olduğu diğer kreatif ajansların, webmaster’ların, sosyal medya ajanslarının, reklam ajanslarının ve hatta firmaya SEO hizmeti sunan diğer kişi veya kurumların işlerine karışmaz, onların yerine geçmeye çalışmaz. Firmaya destek veren diğer tüm ekiplerle uyum içerisinde ve sonuç odaklı hareket eder.

ÜCRETLER:

Sniper SEO hizmeti aylık olarak ücretlendirilir.

Sniper SEO – 1: Aylık 300 TL. Kendi ağlarımızda SEO amaçlı içerik yönetimi. Aylık maksimum 50 Fotoğraf ve 2 video ile işlem yapılır. Fotoğraf ve video içerikleri firma tarafından sağlanır, Whatsapp veya Telegram uygulaması ile bize iletilmelidir.

Sniper SEO – 2: Aylık 600 TL. Kendi ağlarımızda + kendi ağlarımızda firmaya özel olarak açılan 1 adet en kritik anahtar kelime url uzantılı web alanında SEO amaçlı içerik yönetimi. Aylık maksimum 100 Fotoğraf ve 4 video ile işlem yapılır. Fotoğraf ve video içerikleri firma tarafından sağlanır, Whatsapp veya Telegram uygulaması ile bize iletilmelidir.

Sniper SEO – 3: Aylık 1.000 TL. Kendi ağlarımızda + kendi ağlarımızda firmaya özel olarak açılan 3 adet en kritik anahtar kelime url uzantılı web alanlarında SEO amaçlı içerik yönetimi. Aylık maksimum 200 Fotoğraf ve 10 video ile işlem yapılır. Fotoğraf ve video içerikleri firma tarafından sağlanır, Whatsapp veya Telegram uygulaması ile bize iletilmelidir.

TÜM PAKETLERDE;

► Yukarıdaki ücretler 1 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir.

► Her pakette, paketin aylık ücreti kadar, bir defalık (Web alanları, anahtar kelimeler ve firma tanıtım şablonları için) kurulum ve hazırlık ücreti alınır. Yani her paketin ilk ay ödemesi iki katı tutarıyla yapılır.

► Sniper SEO hizmeti kapsamında üretilen içerik ve şablonların bir benzerinin firmanıza ait ve mutlaka WordPress altyapısı ile yapılmış olması gereken, eklenti yükleme, dosya yükleme özellikleri aktif, yeterli web alanına, PHP ve Jetpack versiyonuna sahip kendi web sitenizde de yayınlanmasını ayrıca ve özellikle isterseniz, tüm paketlerde aylık ücrete ek 500 TL. daha hizmet bedeli talep edilir. Web sitenizdeki faaliyet, asıl hizmetin bir eki mahiyetinde olup, sadece kendi web sitenizde yürütülecek bir SEO hizmeti sunmamaktayız.

► Ödemeler her ayın firma ile belirlenecek bir periyodunda havale veya kredi kartı ile online olarak yapılabilir.

► Ajans Medialine tarafından sunulan hiç bir üründe uzun vadeli sözleşme yapma veya hizmet satın alma taahhüdü istenmez. Dilediğiniz anda hizmeti durdurabilir, ara verebilir, dilediğiniz zaman tekrar başlatabilirsiniz. Hizmetin sonlandırılması veya hizmete ara verilmesi hizmet sırasında üretilen içerikleri etkilemez. Üretilen içerikler yayında kalmaya devam eder.

► İnternetten sağlanan ve firmaya ait olmayan fotoğraf ve videolar ile telif hakkı ihlali doğuracak materyaller kullanılamaz. Fotoğraf ve videoların profesyonel cihazlarla çekilmesi zorunlu değildir. Ürün veya hizmetinizi temsil edebileceğine inandığınız, cep telefonu ile çekilmiş fotoğraf ve videolar da rahatlıkla kullanılabilir.

► Fotoğraf ve videoların ajansımız tarafından üretilmesi istenirse sadece Antalya ve civar illerde, fotoğraf ve video içerik üretimi için ayrı ücret ödenerek hizmet sunulabilir. Fotoğraf ve videolar firma tarafından sağlandığı müddetçe Türkiye’nin her yerindeki firmalara hizmet sunulabilir.

► Fotoğraf ve videolarınızda, önemli içeriğin ön plana çıkarılması için kırpma, yön değiştirme, gerekli ise ışık ayarı dışında kreatif bir düzenleme yapılmaz.

► İçerikleriniz hali hazırda Adsense reklam sunumu yapılmakta olan web sitelerinde, Google tarafından gönderilen reklamlarla birlikte yayınlanabilir. Adsense reklamları; web sitelerinin Google Adsense, Search Console İçerik Yöneticisi, Google ve Youtube hizmet şartları ve diğer program koşullarına uygun, güvenilir, manuel olarak oluşturulmuş, telif ve kişilik hakları, kişisel verilerin korunması, güvenli yazılım konularında duyarlı site olduğu hususunda kuvvetli bir sinyal olduğu için bu politika ve uygulamalarımızdan taviz veremeyiz ve içeriklerinizin yayınlanacağı bazı alanlarda Adsense reklam sunumunu durdurmayız.

Detaylı bilgi almak veya çalışmaya başlamak için bizi arayın:

Telefon: 0533 384 8784

Size ulaşmamız için bize bir not bırakabilirsiniz: