Uncharted Filmi Fragman İzle

Uncharted | Altyazılı Fragman 2

YouTube player

Vizyon Tarihi: 11 Şubat 2022

Fragman Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Bunun oyununu oynarken ağladım 5 oyunda da böyle bir hikaye içeren oyun yok 4 gözle bekliyorum

Sully’nin “You can grow your own”dan kastı büyümek değil, Nate’in kendi bıyığının çıkmasından bahsediyor. Minik bir düzeltme. PS Studios’tan çıktığına göre direkt oyunun yaratıcılarıyla çalıştıklarını düşünerek hakkını vereceklerini umuyorum.

Tom’un Nathan ı oynayacağını asla tahmin edemezdim ama şu da bir gerçek Tom dan daha iyi kimse Nate i canladıramazdı gerçekten benziyorlar

Kayıp Miras dışıdan hepsini oynadım ama sanki hüsran yaratacak gibi bir havası filmin. Bütün oyunları birleştirmişler gibi geldi ve orijinal oyunun senaryosuna daha ço bağlı kalsalar daha iyi olurmuş diyorum. Tabii bu fragman umarım yanılırım çok çok iyi bir film çıkar izlemeye doyamayız.

Bu çoçuk bu işi iyi yapıyor. Ekranda görmekten sıkılmadığımız bir oyuncu tipi var. Örneğin Kemal Sunal, Jackie Chan, Sylvester Stallone, Jason Statham vs bu tiplerin filmlerini 50 kez izlesem 51.kez’de izliyorum.

Oyununu çok severim. Hala da oynarım. Umarım filmi de güzel olur. 🙂 Aslında bu filme Dylan O’brien da giderdi ama olsun Tom Holland’ı da severiz.

oyunun hikayesi çok iyidi en favori oyunum hikaye olarak ,şuan dizi olarak ortalığı kavuran witcher da sağlam bir senaryoydu. Bence oyun dünyasının senaryoları hep daha iyiydi yeni anlaşıldı😀😀

Fragmanın,oyundaki karakterlerin sosyal bağlarını ve hayatlarındaki iniş çıkışları pek yansıttığı söylenemez.Bu Tom zıpçıktı gbi her movikten çıkıyor umarım keyifli bir film olmuştur ben yanılıyorumdur.

Çocukluk vazgeçilmezlerimden biri daha güme gitti. 🙁 Böyle sully böyle drake olacağını drake’s fortunedan beri bir gün filmi çekilirse diye hayal ederken hiç böyle etmemiştim. 4 oyunu birden niye koydunuz alakasız yerlerde filme sonra. Hayaller hayatlar yav.

çok fazla farklılık var ama 5 oyunuda oynayıp bitirdikten sonra 4. oyunun hikayesinin değiştirilip buraya film olarak çıkması ve Samuel ortalıkta nedense yok ve Naten hazineyi kendisi istemiyor sadece Sam i kurtarmak için yapıyor, hikayenin içine az çok edilmiş olsa bile ben izlerim ama 2 yıldız üstü vermem

Bu oyunun beyaz perdeye aktarılması yanlış bir karar.Oyunu en iyi yapan şey zaten karakterler arası bağ idi oynanış olsun hikaye olsun hepsi sıradandı.Umarım karakterler iyi işlenir yoksa yine başarısız bir oyun filmi göreceğiz.