ALİ ASKER KONSERİ – ANTALYA GİZLİ BAHÇE KONAKLARI

http://www.antalyatv.com/ilceler/gizli-bahce-restorant-bar-disko/

Osmanlı Türk motiflerinin en seçkin tarzını günümüze taşıyarak o dönemin izlerini en sade ve şık haliyle size sunan Ceren Sultan Konağında adeta geçmiş zamana kısa bir yolculuğa çıkacaksınız. Ortalama 60 kişilik olarak hazırlanmış olan mekanda yaz kış fasıl eşliğinde dostlarınızı ve özel misafirlerinizi keyifle ağırlayacaksınız.

Tarihin doğayla bütünleştiği eşsiz bir manzaraya sahip olan tesisimiz, Türk ve Avrupa mutfaklarının en leziz örneklerini sunan kapalı ve açık Restaurantları, Amerikan bar, Pub, Cafeleri ve çeşitli aktivite imkanı olan geniş avlusu ile, her geçen gün artan bir beğeni kazanarak kendisini tanıtmaya ve misafirlerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Gizli Bahçe Konakları, misafirlerine unutulmayacak bir gece yaşatıyor. Oldukça yoğun bir talebin olduğu Gizli Bahçe’de bir yandan yemeğinizi yerken bir yandan da fasıl eşliğinde şarkılar söyleyip dans edebilirsiniz. Tarihi ve otantik bir atmosferde deniz manzaralı yeriniz ayırtmayı unutmayın.

“Antalya Gizli Bahçe Konakları” “Gizli Bahçe Antalya” “Gizli Bahçe Kaleiçi” “Antalya Kaleiçi” “Gizli Bahçe Konakları” “Antalya Restaurant” “Antalya Restorantlar” “Antalya Düğün” “Antalya Düğün Salonu” “Antalya Kahvaltı Mekanları” “Antalya Rock Bar” “Antalya Todors Bar” “Antalya Disko” “Antalya Disco” “Antalya Fasıl” “Antalya Canlı Müzik” “Antalya Kahvaltı Yerleri” “Antalya Kahvaltı” “Antalya İskele” “Antalya İskelesi” “Antalya Konakları” “Antalya Eski Evler” “Ali Asker KOnseri İzle” “Ali Asker Dinle” “Ali Akser Müzikleri” “Ali Asker MP3″ ” ali asker dinle” “ali asker eylem güzeli” “ali asker kimdir” “ali asker şu metrisin önü dinle” “ali asker şarkı sözleri” “ali asker sevin gayrı” “ali asker şu metrisin önü” “ali asker oy dağlar” “ali asker şarkıları” “ali asker türküleri” “ali asker şarkıları dinle” “ali asker dinle kaval” “ali asker dinle metris” “ali asker şu metrisin önü dinle” “ali asker türkü dinle” “ali asker dinle oy dağlar” “Ali Asker Canlı Performans” “Ali Asker Konserleri” “Ali Asker Konser Programı” “Antalya Konserler” “Konser Antalya” “Antalya Konserleri” “Antalya Halk Müziği Konserleri” “Konser İzle”

Youtube’da İzle !