AMERİCAN TİME – ANTALYA

American Time, günümüzde özel sektörün hızla büyümesi ve dünyanın globalleşmesi üzerine öğrencilerine iş hayatını örnekleri ile en alt düzeyden başlayarak en üst düzeye kadar İngilizce öğreten köklü bir eğitim kurumudur. Öğrencilerine İngilizceyi öğretirken onlara aynı zamanda ticaret hayatının ve iş hayatının getirdiği tüm zorlukları da başarıyla aşmaya yarayan ek dersler verir. Kısaca American Time üst düzey yöneticisinden bankacısına, kuyumcusundan resepsiyonistine, garsonundan dış ticaret müdürüne, avukatından doktoruna kadar İngilizceyi çabuk, kolay ve ihtiyacına göre öğrenmek isteyenlerin kurumudur. American Time da İngilizce üniversite öğrencisine ve lise öğrencisine öğretildiği gibi değil, pazarlık yapmaktan fatura kesmeye reklam anlaşması düzelemekten araba kiralamaya gerçek hayatın ingilizcesi öğretilir.

AMERICAN TIME ingilizce öğrenme garantisi verir.

Eğitim kurunu bitirdiği halde İngilizce öğrenemediğini düşünen katılımcı, ders devamlılığı %90 ve üzerinde ise katıldığı kurun tamamını ücretsiz alma hakkına sahiptir.
Özel derslerde geçerli değildir.
sınırsız öğrenci memnuniyeti nedir ?

Kursunuzun ¼’lük bölümünde kursu bırakmak istediğinizi belirtirseniz sadece almış olduğunuz ders kadar ücretini ödeyip devam etmediğiniz derslerin kalan kısmını iade alabilme hakkına sahipsiniz. Özel derslerde öğrenci 24 saat öncesinden bildirerek öğretmenin de onayını almak şartı ile uygun olduğu zamana ders aktarabilir.

4-6 Kişilik Gruplarda 4 Ayda 1 Kur

American Time öğrencisine butik ve özel sınıflarda yabancı dil eğitimi verir bu eğitimler en fazla 6 kişilik sınıflarda verilir. Bu sayede sınıftaki her öğrenci derse etkin katılır, konuşma pratiği yapma süresi artar ve kolaylıkla çok kısa sürede ingilizce öğrenir. Aslında günümüzde kentlerde yaşayan insanlar için 2 ya da 3 yıl bir yabancı dil kursuna giderek ingilizce öğrenmek neredeyse bir Ütopyadır. Teknik olarak öğrencilerin %90′ ı bu eğitim süresini tamamlayamaz ama tamamlayamadığı halde başkada bir alternatifi olmadığı için tekrar tekrar yabancı dil kurslarına kayıt yaptırır.

Oysaki ingilizce öğrenmek özel ders ile neredeyse dünyanın en keyifli ve kolay işidir. Anlamadığınız yerde soru sormak, konuşarak öğrenmek masabaşı toplantı yapar gibi eğitim almak herşeyi inanılmaz kolaylaştırır. American Time’da yabancı dil eğitimleri her kur 128 derste tamamlanacak şekilde 3 kur’da bitirilir. Her kur yaklaşık olarak 4 ay sürer. American Time da öğrenme garantisi vardır bu 4 ayın (128 saatin sonunda) ingilizceyi öğrenemediğinizi beyan ederseniz kurumumuz (%90 derslere devam edilmiş ise) aynı kuru size sınırsızca tekrar vermeyi garanti etmektedir.
Kurumsal Satış Programları

Satış Pazarlama eğitimlerinin genel amacı; büyüyen pazar ve artan rekabet karşısında pazarlama ve satış faaliyetlerini daha etkin kılmak, amaçlara en etkili şekilde ulaşılmasını sağlamak, satışçıların motivasyon ve performanslarını yükseltmek, firma kârlılığını ve müşteri mutluluğunu sağlamaya yönelik stratejiler geliştirmek ve bu yönde bir bilinçlenme ve alışkanlık kazandırmaktır. American Time Dil Okulları bir ticaret ve iş hayatı okulu olmasının bilinci ile de günümüzde Satış ve Pazarlamanın en çok ihtiyaç duyulan derslerini öğrencilerine sunmaya başlamıştır.

Elmalı Mah. Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Cad. ( Hükümet Cad. ) 2. Sk. Antalya İş Merkezi : No:23/ Kat:2 ANTALYA

Telefon:(+90 242) 248 12 01 – 244 16 04

www.americantime.org

“American Time” “İngilizce Kursu” “İngizlizce Dersi” “American Time Antalya” “Antalya İngilizce Kursu” “Antalya İngilizce Dersane” “Antalya Dersaneler” “Çocuk İnglizce” “İngilizce Eğitim” “İngilizce Öğrenmek” Antalya American Time “Antalya Amerikan Kültür” “Amerikan Kültür Merkezi” “İngiliz Kültür Merkezi” “Türkçe Kursu” “Antalya Rusça Kursu” “Antalya Rusça Ders” “Türkçe Öğrenmek”

Youtube’da İzle !