Dolar kaç lira olur ? Dolar ne kadar yükselir ?

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyareti dönüşünde faiz oranlarının düşürülmesi döviz piyasalarını hareketlendirdi. Uzmanların uzun zamandan beri uyarı yaptığı felaket senaryoları yeniden gündeme geldi. Şu sıralarda döviz ile iş yapan, parası dövizde olan veya döviz cinsinden borcu bulunan herkes şu soruları soruyor:

Dolar kaç lira ?

Dolar kaç lira olur ?

Dolar ne kadar yükselir ?

Dolar alınır mı ?

Dolar satılır mı ?

Dolar son durum

Dolar artacak mı ?

Dolar yükselir mi ?

Vatandaşın ve yatırımcıların haklı olarak cevabını aradığı bu sorulara uzmanların son görüşleri ile cevap arayalım. Ekonomistler faiz düşüşü ile alevlenen döviz piyasasının geleceği hakkında neler düşünüyor ?

DOLAR ALEV ALDI FAİZ İNDİRİMİ FİYATLANMAYA BAŞLADI! | MURAT MURATOĞLU

YouTube player

VİDEO HAKKINDA EN ÇOK BEĞENİLEN YORUMLAR

“Hırsızlar kavga ettikleri zaman, çaldıkları yere dökülür.” -Atasözü…

VİDEONUN İLK 3 DAKİKASINI İZLEYEN , TÜRKİYENİN YENİ BAŞKENTİNİN NEW YORK SANIR , BÜTÜN KABİNE ORDA :))))))))) KİMSE BİZİMKİLERLE MUHATTAP OLMAYINCA , BİZİMKİLERDE BİRBİRLERİNİ KARŞILAYIP , AĞIRLAMIŞLAR :))))))

Ağzınıza yüreğinize kaleminize sağlık olsun murat bey 84 milyondan herhangi birini getir yönetsin daha iyi yönetir yeter artık yazık bu ülkeye yazık

Kendi kendilerini ağırlayıp beni çok güldürdüler , konvoy kornalarla ortalığı şehri birbirine kattı 😹😹😹😹

Bozuk moralimizi esprili sunumunuz ile düzeltip yüzümüzü biraz da olsa güldürdüğün için şahsım adına teşekkür ederim. Not: Kendi şahsım…😄

İzlediğim tek ekonomi programı. Güle güle felakete gidiyoruz.

Yazı devam ediyor…