ESTTO – Jeta Jem

ESTTO – Jeta Jem

YouTube player

The song will repeat

ABOUT SONG AND VIDEO

Music by: ESTTO
Lyrics by: ESTTO
Video : Pavel x Maksim

Most liked comments about the video

Ky djale esht vertet me zemer te madhe bravo👏complimenti🙏kushedi sa veta e gjejne veten te kjo kenge.si un❤ze I mbrekullueshem bravo ESTTO🙏🧿🥰.te gjitha kenget I ke perla💎gjuha shqipe🇦🇱 ma è bukur ne bote.Je talent I lindur zoti te ruajt 🙏je kengetari im I preferuar 🥰🧿

Wowww sa moti ni Keng kaq te bukur skam negju Bravo. Kaq e bukur dhe motivuse te kujton dashnin e bukur me njerin e Jetes🥰👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌

Se ti je jeta jem.Betohem ne zemer do te mbaj ,derisa vdekja te na ndaj🔥🔥🔥

Super kenger e goditur kjo 🥰😍
Mos u ndafshin kurre ciftet qe duhen me shpirt

Jeta jem🤗🌹

Классно поешь……

Beautiful 💛💛💛🙏

Miss u jeta jem 😔

Shume kenge e bukur,si ne perralla😁😁😉❤️

Keto kenge kaq te bukura jan motivim per poezi