İba Cafe Antalya Canlı Müzik

http://www.antalyatv.com/antalya-sehir-rehberi/iba-cafe-brasserie/

İba Cafe & Brasserie olarak 2008 yılından bu yana Antalya Konyaaltı Kent Meydanı’nda doğayla iç içe yemyeşil bir ortamda akılda ve damakta kalıcı lezzetler eşliğinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Özenle hazırlanan nargilenizi içinize çekerken, ister alkollü isterseniz alkolsüz içecek seçeneklerimizden tercih ettiğiniz herhangi birisiyle maç veya internet keyfinizi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle okey, tavla gibi geleneksel oyunları oynarken çocuklarınız güven içerisinde ve cafemizde bulunan yaşlarına uygun oyuncaklarla oynayabilirler. Bol çeşitli ve lezzeti damağınızda kalacak yiyecek menümüzden yaz dönemine özel canlı müzik eşliğinde tadabilirsiniz. Son olarak meraklıları için kahve falı hizmetimiz de mevcuttur.

Gelin Antalya’nın tadını beraber çıkartalım…

İba Cafe & Brasserie iba cafe adres Antalya TV

ADRES

Altınkum Mahallesi Konyaaltı Caddesi Kent Meydanı Parkı Bağımsız Bölüm K/2 Konyaaltı / ANTALYA

Telefon : 0242 229 62 65

Mail Adresi : [email protected]

ibacafe.com

http://www.facebook.com/group.php?gid=47005826334

“iba cafe antalya” “antalya kahvaltı mekanları” “Antalya Kahvaltı” “Antalya Konyaaltı” “Antalya Konyaaltı Mekanlar” “Antalya Eğlence Mekanları” “Antalya Nargile” “Konyaaltı Nargile” “Antalya Cafe” “Konyaaltı Cafe” “İba Cafe” “Antalya Okey Mekanları” “Antalya Satranç” “Antalya Canlı Müzik” “Konyaaltı Canlı Müzik” “Konyaaltı Gidilecek Yerler” “Antalya Ormanlık Yerler” “Antalya Nargile Cafe” “Antalya Van Kahvaltı” “Van Kahvaltısı”

Youtube’da İzle !