Kibar Feyzo Filmini Tek Parça Full İzle

Kibar Feyzo Filmini Full İzle

YouTube player

Kibar Feyzo, yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın yaptığı; Kemal Sunal, Müjde Ar, Adile Naşit, Şener Şen, İhsan Yüce, İlyas Salman ve Erdal Özyağcılar’ın rol aldığı, 1978 yapımı bir komedi filmidir.

Feyzo askerden döndükten sonra Gülo’ya talip olur. Köyde Gülo’ya başka talipler olduğu için babası başlık parasını açık arttırmaya koyar. Ve on bin peşin, on bin senet karşılığı Gülo, Feyzo’nun üstünde kalır. Feyzo borcunu ödemek için kente gidip çalışmaya başlar. Kentten her dönüşünde köylülere artık şehirlerde ağalık düzeninin olmadığını, başlık parasının kalktığını anlatarak ağaya karşı cephe oluşturur. Filmin çekimleri Hatay-Reyhanlı’nın Harran köyünde yapılmıştır.

Film Hakkında Bazı Yorumlar
Kibar Feyzo filmine yapılan yorumlardan bazıları

40 yıllık bir filmin youtube da yayınlanmasına 3 yıl olmadan 5.5 milyon hit alması, ne kadar efsane olduğunun bir kez daha göstergesidir bence

Senaryoyu yazan İhsan Yüce, Yani Gülo’nun babasını oynayan oyuncu. Ona da bir helal olsun yok mu?

Bir arkadaş yorum yapmıştı; 40 yıllık film 3 yılda 5.5 milyon tıklanma almış diye. 2 sene geçti ve film 15milyon tıktan gidiyor… 2021’e girdik ve ben filmi tekrar seyrediyorum.

Film yapılalı 42 sene olmuş, yüzüncü izleyişim gülmekten kırıldım. Kim bilir kaç nesil izlemeye doyamadı ve kim bilir bizden sonra kaç nesil doyamayacak. Toprağınız bol olsun İhsan Yüce, Adile Naşit, Kemal Sunal, Atıf Yılmaz. ..

Şener şende yani Ağanın hakkını vermiş ölenler nur içinde yatsın

18:40 İhsan Yüce’nin sadece mimikleriyle oynadığı şu kısım günümüzün çoğu sözde oyuncusunun kariyerini gömer.

Bu cümle “Fukaralık dır her birşeyin başı hakim bey ” hayatı özetliyor geriye umut edip acı içinde beklemek kalıyor

filmde hakimin hiç görülmemesi ve feyzonun “hekim bey” diyerek kameraya bakması yönetmenin güzel bir mesajı sanırım. asıl hakim, izleyici olarak bizleriz, kim haklı kim haksız izleyici karar versin diye “suç kimde” diyor ve film bitiyor

Suç bu düzeni getirende Feyzo Gardaş. Senaryoda vefat eden tüm efsanelere rahmet diliyorum. Efsane Film ✔️

Dünya çapında baş yapıt filmlerden biridir… İyi ki bu filmlerle büyüdük, gerçekten çok şanslıyız… Ölenlere Allah’tan rahmet, kalanlara da sağlıklı ömürler dilerim… Yeşilçam’a saygı ve sevgiyle..

Ihsan yüce. Değeri hic bilinmemiş ve yokluklar icinde vefat etmiştir. Mekanı Cennet olsun.

23:49 Çıldırıyorum bu sahneye 😂😂😂😂😂

Ne kadar teknolojiyi kullanıp milyar $ harcayıp filmde yapsalar bu filmler 100 sene sonra bile önde olacak.

Ağalık düzenini ve toplumdaki alt-üst sınıf çatışmalarını bu kadar iyi anlatan başka bir film daha yoktur.

1 Mn yıl dahi geçse izlenecek filmdir… Her aklıma geldiğinde açıp ilerletmeden her saniyesini izlediğim tek filmlerdendir Kemal Sunal filmleri candır.

bilmeyenler için; filmin senaryosu, filmde gülonun babası rolünü oynayan hacı hüso karakteriyle, büyük usta sanatçı ihsan yüceye aittir…

En Komik Sahneler
Kibar Feyzo filminden en komik ve önemli sahneler

Fotoğraf galerisi devam ediyor…