Mustafa Büyükakça Zeytin, Zeytin Yağı ve Sabunları – Gazipaşa Zeytinyağı Fabrikası


GAZİPAŞA ZEYTİN YAĞI FABRİKASI Telefonu: 0 532 3716826

POLİTİKAMIZ, hammaddeden son ürüne kadar tüm müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmaktır. Zeytin sektöründe yenilikçi ve üretici olmaktır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile dürüst, güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmaktır.
Müşteri merkezli hizmet anlayışı ile müşterilerin beklentilerini en kısa sürede, en yüksek kalitede karşılayabilmek, müşteri ile sürekli iletişim halinde olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve devamlılığını sağlamaktır.

Dünya standartlarında bir kalite yönetim sistemi etkinliğini yürütmek, bilgi ve teknolojimizi sürekli iyileştirerek, bu sistemin gelişimini sağlayan değerleri üretmek, firmamızın adını kaliteli hizmet ve kaliteli ürün ile özdeşleştirmektir. Bu doğrultuda firmamızın ürettiği tüm ürünlerin kalitenin devamlılığını sağlamaktadır.

Firmamızın kalite felsefesinin temelini oluşturan personelimiz, kalite yönetim sistemine uyum sağlayarak etkil ve etkin biçimde uygulamaktadır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemeyerek, tüm faaliyetlerini, takım çalışması ve işbirliği anlayışı ile kısa sürede, verimli ve kaliteli olarak gerçekleştirmektedir. Çevreyi, insan sağlığını, can ve mal güvenliğini gözeterek yürütmektedir. firmamızın kalite anlayışına değer katacak stratejileri belirleyip bu stratejileri en üst düzeyde kaliteyi sağlamak, sürekli iyileştirmek amacı ile uygulamaya geçiren firmamız kalite yönetim politikasını oluşturmak ve geliştirmektedir.

Firmamızın Genel Prensibi

Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı, ürünün takibi, müşterinin gülen yüzüdür.

FAB. TEL: +90 0 242 5931134-5931163
GSM: 0 532 3716826
VERGİ NO: 193 039 23 16 Gazipaşa

E-posta: [email protected]
[email protected]

Elektironik Ağ: www.gazipasazeytinyagi.com

ADRES:

Mersin -anamur D-400 karayolu macarköyü kavşagı karşısı çobanlar köyü
GAZİPAŞA/ANTALYA

“Zafer Tan Gazipaşa” “Mustafa Büyükakça” “Gazipaşa Zeytinyağı Fabrikası” “Mustafa Büyükakça Zeytin Yağı” “Zeytinyağı Sabunu” “Doğal Zeytinyağı” “Zeytinyağı Faydaları” “Sofralık Zeytinyağı” “Gazipaşa Zeytin” “Alanya Zeytinyağı” “Alanya Zeytin” “Antalya Zeytinyağı” “Antalya Zeytin” “Zeytin Toptancısı” “Zeytinyağı Nasıl Yapılır” “Zeytinyağı Üreticileri” “Olive Oil Factory” “Organik Zeytinyağı”

Youtube’da İzle !