Orion Group – Doruk Yemek – Antalya Medical Park Karadeniz Yemeği

Orion Group bünyesinde faaliyet gösteren Doruk Yemek, Antalya Medical Park Hastanesi’nde Karadeniz Günü Etkinliği düzenledi. Karadeniz yemeklerinden örneklerin sunulduğu etkinlikte, bordo mavi renklerle tulum eşliğinde yemek yiyen Medicak Park çalışanları, Doruk Yemek ve Karadeniz Günü etkinliği hakkındaki memnuniyetlerini ifade ettiler.

Etkinlik hakkında bilgi veren Doruk Yemek A.Ş. Bölge Müdürü Fuat Malay, “Gerek hizmet ettiğimiz müşteriler gerekse çalışanlarımızla biz bir yıldızlar grubuyuz. Hizmet ettiğimiz insanların en iyi hizmeti alması ve mutlu, güleryüzlü bir şekilde ayrılmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Her ay, çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu ay Karadeniz Günü yaptık, önümüzdeki günlerde de süprizlerimiz devam edecek” dedi.

Medical Park Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Şahin, “Bizim için çok güzel bir süpriz oldu, Doruk Yemek Medical Park Grubunun çözüm ortağı, tüm yemekhanelerimizde yemek hizmetini aldığımız bir firma, yaklaşık bin kişilik bir personelimiz var, hepimiz için güzel bir süpriz oldu, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Dezenfeksiyon ve sterilizasyon ürünleri satışı ile ticari faaliyetlerine başlayan Orion Group, ülke çapında başta Sağlık kurumları olmak üzere tüm sektörlerde Hijyen ve Kimyasal ürünlerinin lider satış noktası haline gelmiştir.
2004 yılında temizlik ve güvenlik hizmetlerini karşılamaya başlayıp ve beraberinde tesis hizmetleri yönetimi ile başarılı bir yükselme grafiği sergilemiştir.
2009 yılında Doruk yemek fabrikasını satın alan Orion Group aynı marka ile günlük 105.000’in üzerinde yemek üretmektedir.
2010 yılında Çorlu’da, 2011 yılında ise Antalya’da iki ayrı çamaşır yıkama fabrikası satın alan Orion Group, yaptığı iyileştirme yatırımı ile günlük toplam 220.000 kg. tekstil yıkama kapasitesi ile müşterilerine ulaştırmaktadır.
Hizmet sektörüne son teknoloji , kaliteli iş gücü ile daima yatırım yapmayı sürdüren Orion Group Nisan 2012’de RGS Group’u da bünyesine katmıştır.

Orion Group;

• Türkiye’ de 63 ilde hizmet veren,
• Toplam 13.542 çalışanı olan,
• Bünyesinde barındırdığı Doruk Yemek firması ile günde 105.000 kişiye sıcak yemek hizmeti sunan,
• Bünyesinde ki çamaşır yıkama fabrikası ile günlük 150.000 kg. Laundry Hizmeti veren,
• 350’den fazla müşterisi ile Türkiye’nin önde gelen Tesis Yönetim firmasıdır.

“Orion Group” “Doruk Yemek” “Antalya Medical Park” “Karadeniz Yemeği” “Karadeniz Günü” “Fuat Malay” “Mustafa Şahin” “Karadeniz Günü Etkinliği” “Karadeniz Yemekleri” “Antalya Karadenizliler” “Antalya Medical Park Hastanesi” “Medical Park Randevu”

Youtube’da İzle !