PINARLAR İNŞAAT – ANTALYA

Pınarlar İnşaat Telefonu: 0 242 228 14 34 – 0 242 259 63 63

Pınarlar inşaat kurulduğu 1982 yılından itibaren son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, inşaat sektörü içerisinde özellikle konut yapımında uzmanlaşmıştır. Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotifi durumundaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda yapılara Pınarlar İnşaat imzası koymaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her konumda büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak en büyük emelimizdir. Firmamız yapılanma ve yaklaşım olarak büyük bir kurum kimliği avantajını kullanırken aynı zamanda butik çalışabilme ve esneklik açısından küçük bir şirket gibi davranabilme özelliğine sahiptir.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.

Firmamız, Avrupa’da ki ve Dünya’da ki teknolojik gelişmeleri takip ederek, ciddiyet, titizlik, doğruluk ve gerçekçilik prensipleri üzerine inşa edilmiş firma politikamızla, müşterilerimize milyon metrekare üzerinde hizmet vermiş olup aynı prensiplerden taviz vermeden hizmete devam etmektedir.

İletişim

Liman Mah.46 Sok. Pınarlar Plaza.
F Blok No:7/A – Konyaaltı/Antalya
Tel: 0 242 228 14 34 – 0 242 259 63 63
Mobil: 0 533 922 49 94
Faks: 0 242 228 49 08
[email protected]

www.pinarlar.com.tr

“Pınarlar İnşaat” “Pınarlar İnşaat Antalya” “Antalya Yeni Daireler” “Antalya Komple Satılık Bina” “Antalya Komple Satılık İş Yeri” “Antalya Gayrımenkul” “Antalya Satılık Daireler” “Kat Karşılığı” “Kat Karşılığı İnşaat” “Bina Yenileme” “Antalya İnşaat Firmaları” “Antalya Müteahhit” “Antalya İnşaat Firması” “Kentsel Dönüşüm” “Antalya Kentsel Dönüşüm” “Satılık Bina” “Antalya Yatırım” “Antalya Investment” “Antalya Home” “Gökhan Sert Antalya”

Youtube’da İzle !