Pinhâni – Kimse Görmesin Seni Şarkı Sözleri

Pinhâni – Kimse Görmesin Seni

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Şarkı Sözleri

Benden başka kimseler
Üzerini örtmesin
Bardağındaki suyu
Başka biri içmesin

Sen geleceksen eğer
Misafirin gelmesin
İki gece görmesem
Özlüyorum ben seni

Gece bitmesin, gündüz olmasın
Geceler bitmesin, sabahlar olmasın

Kimse görmesin seni, kimse görmesin seni
Hayran olurlar sana, hayran olurlar sana
Ecel almasın bizi, ecel almasın bizi
Ben doyamadım sana, doyamadım ben sana

Video Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Belki de tükenmişimdir. Bir şeyler yapacak, bir şeyler için uğraşacak çabayı kendimde bulamıyorumdur. Benim de emek vermeden güzel giden şeylere ihtiyacım vardır. Hep ben yorulmak istemiyorumdur. İnancımı yeniden kazanmaya ihtiyacım vardır. Beni bana geri vermek istiyorumdur.

Herkesin bu kadar gösteriş peşinde olduğu dönemde gerek kliplerde gerek konserlerde bu kadar sade olup dibine kadar kaliteli olabilmeniz size bağlanmamın en büyük sebebidir.

“Herkesin bir yarası var. Gece kadar karanlık, okyanus kadar derin.”

Abi Ordu’da ki konserinde YİTİRMEDEN şarkısını söylemeden önce “biliyorum hepiniz için bu şarkının derin anlamları var bir çoğunuz bunun için burdasınız ” demiştin o zaman anladım aslında yorumlarımızı okuyup bizi dinliyosunuz ellerinize emeklerinize sağlık

“Yolun düşsün bu şarkıya, beni hatırla. Birini vazgeçmeye mecbur bırakmanın sızısını bir ömür yaşa”

16.04.22’de İzmir konserinizde daha şarkının birinci günü ilk defa çalıyorsunuz ve şarkıyı bilip eşlik etmek inanılmaz bir histi hayatımda ki yaşadığım en güzel gün ve deneyimdi, gittiğim en iyi konser çıtayı arşa çıkardınız sizin üstünüze çıkacak yok gibi duruyor çok içten ve samimi olmanızdan çok etkilendim güvenlikten içeriye girerken yanımızdan geçtiniz ve fotoğraf çekilmek isteyip utanıp gelememiştik bize gülümsemiştiniz 🙂 o bile yeter benim için bana bu deneyimi yaşattığınız için çok teşekkür ederim başka konserlerinizde görüşmek dileğiyle… 🙂

Şarkıyı dinliyorum,bir yandan da yorumları okuyorum.Son dönemde bu kadar kaliteli insanın bir yerde toplandığını görmedim. Pinhani kitlesi gerçekten kaliteli bir kitle…Herkese selamlar olsun.