PUBG MOBILE LITE – Savaş Oyunu

YouTube player

Daha hafif ve daha eğlenceli!

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4 kullanarak üretildi ve orijinal PUBG MOBILE deneyimini 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçlarına taşıyor. Güncel oyunun kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterli.

 1. PUBG MOBILE LITE
  60 oyuncu, zengin kaynaklarla dolu 2km x 2km boyutunda bir adaya atlayarak sürekli daralan savaş alanında kozlarını paylaşıyor. Savaşta sana yardımcı olacak silahları, araçları ve malzemeleri topla. İnişe hazırlan ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yap!
  12 dil için destek: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Endonezce, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça, Almanca, ve Fransızca.

 2. Adil oyun ortamı
  Gelişmiş hile karşıtı sistem sayesinde, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları adil bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilir.

 3. Arena
  Ambar: Heyecan dolu maçlar için sonsuz canlanma hakkıyla aksiyon dolu 4’e 4 savaş!

 4. Arkadaşlarla takım kur
  Yerel takım kurma, oda kartları ve klan modları sayesinde istediğin zaman ve istediğin yerde arkadaşlarınla oynamak daha kolay.

 5. HD grafikler ve ses
  Geniş ve yüksek çözünürlüklü haritalarda, mükemmel Unreal Engine 4 sayesinde gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim. Yüksek çözünürlüklü sesler ve 3D efektler sayesinde savaş deneyimine hiç olmadığı kadar yakınlaşacaksın.

 6. Takım çalışması
  Arkadaşlarını oyuna davet et ve sesli sohbeti kullanarak zafer kazanacak stratejiyi kur. Pusu kurarak düşmanlarını gafil avla. Savaşın en sıcak anlarında takım arkadaşlarını kurtar ve klanını zafere taşımak için savaş.

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.iglite