Sampi Açılışı Dans Gösterisi – 16.07.2011

http://www.antalyatv.com/ozel-haber/sampi-pide-lara-subesi-acilisi-video/

Türkiye’nin ilk pide markası Sampi Pide ve Metro Turizmin iki yeni konsepti Köftexpress ve Pita Döner özel formüllü lezzetleriyle Antalya Lara’da… Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü’nün katılımı ile gerçekleşen açılış Latin dans gösterileri ve Antalya halkının yoğun ilgisi ile renklendi.

1989 yılından bu yana hizmet veren ve 2008 yılının ikinci yarısı itibariyle yoluna Metro Şirketler Grubu gücüyle devam eden SAMPİ, her geçen gün büyüyor. Metro Turizm çatısı altında yeni lezzetleri ve yeni konsepti ile 15 Temmuz 2011 Cuma günü Özgürlük Bulvarında ikinci şubesini açan Sampi, Lara şubesine Köfte Ekspres ve Pita Döner markalarını da ekleyerek lezzet severlere farklı alternatifler sunacak. Sampi Türkiye’nin birçok ilinde açtığı şubeler ile pideyi aynı standart ve kalitede hazırlıyor. Şube sayısını 45’e çıkaran Sampi, sektörde öncü bir marka olarak yoluna devam ediyor.

Antalya Lara’da açılışa katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Sampi lezzetlerini çok beğendiğini ifade etti. Pideleri çok lezzetli bulduğunu ve Türkiye’deki en iyi pide markasının Sampi Pide olduğunu belirten Tütüncü, Karadeniz’in bu özel lezzetinin Akdeniz’in incisi Antalya’da olması sevindirici, Sampi lezzetleri ve konseptinin yanı sıra sunumu ile de son derece başarılı seklinde konuştu. Menüdeki yeni lezzetlerinde tadına bakan Tütüncü, bu özel markayı Antalya’ya taşıdığı ve böyle lezzetli bir yatırım yaptığı için İşletmeci Volkan Yükseli tebrik etti.

Youtube’da İzle !