Şanışer – Gitmek

Şanışer – Gitmek (Tirat)

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Video Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Ayrı Ayrı çok farklı tarzda rap yapan rapçilerin bir araya gelip bir albüm çıkartması ve bu rapçilerin kaliteli oluşu ortaya muazzam bir sanat eseri çıkartıyor.

Albümün en sevdiğim parçası bu oldu. Tek kelimeyle kusursuz.

Sarp abi iyi ki hayat seni ve bu güzel parçalarını karşıma çıkardı iyi ki varsın!

Anlat dostum, her şarkıda nasıl kendini bu kadar geliştirdiğini anlat, nasıl her seferinde daha iyisini yaptığını anlat. Bilmeyenler öğrensin. Sağlam kalan son rap kalelerimizden birisin, hep böyle kal Sarp!

Umudumu kaybetmememi sağlayan insan, iyi ki varsın Sarp abi

Olay mahallini terk etmek istiyorsun ama yapma, deliller var. 💫❣️

” boşluğa hayaller kur, şarkılar söyle, metinler yaz , siyahtan ağaçlar çiz, çiçekler kokla, resimler yap “

“Ölümü düşlemiyosam sebebi sahnedeki alkışlar için!” dediğin gibi benim de ölmeyi düşlemememin debebi sensin şarkılarının verdiği umut ve beni anlayan kişilerin varlığı hissi gelecekteki aydınlığa olan inancımı besliyor ve en önemlisi bu sayede ölümü düşlemiyorum

8 yıl oldu Şanışer maceramda. Hayatımın 3’te 1’i bu adamın hayatımda olmasıyla geçti. Ve şunu söyleyebilirim ki; üniversite sınavına hazırlanırken de yanımdaydı, ilk kız arkadaşımdan ayrıldığımda da 1 yıllık ergen depresyonumdayken de yanımdaydı, sınavı kazanıp tıp fakültesi tutturduğumda da mutluluğumda yanımdaydı. Hayatıma, ideallerinle, fikirlerinle, yön verdiğin ve karakterimi daha en deneyimsiz anlarımda bile deneyimlerle doldurduğun için teşekkür ederim abim. Kolumdaki dövmeyi sonsuza kadar mutluluk içinde taşıyacağım. İyi ki varsın. İyi ki senin gibi bir insanı idolüm olarak almışım küçükken. Sen bizim susmayan umudumuz, iğrenç mumble parçalarının olduğu piyasanın içindeki son kalan kalelerimizden birisin. Çok büyük bir tayfa tarafından seviliyorsun Şer 💯 ( Eski bir dinleyici olarak şunu da söyleyebilirim ki, SUSAMAM’dan tanıyan arkadaşlar siz de hoşgeldiniz. ❤️ Geç oldu ama bu büyük adamla sonunda tanıştınız. Sevgilerle… )

Zor, hem de çok zordur gitmek.. Işıklar içinde uyu Beta Berk Bayındır, muziğin ayrı, insanlığın ayrı güzeldi…