Aile Şerefi Oktay Karakteri – Aile Şerefi Filmini Full İzle

YouTube player

Yeşilçam filmlerinin Türk halkı üzerindeki etkisini inkar etmek mümkün değil. Dram filmleri içerisinde de Aile Şerefi filmi gerek senaryosu gerekse başarılı oyuncu kadrosu ile önemli bir yer tutuyor. Yapımının ardından yıllar geçse de Aile Şerefi filmini full izle araması vatandaşlar tarafından sıklıkla yapılıyor. Aile Şerefi Filmi Restorasyonlu olarak Arzu Film tarafından Youtube kanalından yayınlandı. Hem filmin tamamı hem de filmden kesitler halinde yapılan bu yayın büyük ilgi gördü. Özellikle Aile Şerefi filmi Oktay karakteri arama listelerinde geniş yer buldu. Aile Şerefi Türk Filmi içinde kötü karakter olarak yer alan Oktay Aile Şerefi filmi için gerçekten önemli ve ders verici bir karakter.

Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy’un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman’ın üstlendiği Aile Şerefi filmi Orhan Aksoy yönetti.

At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza’nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Aile Şerefi Filmindeki Oktay, Zengin bir ailenin çocuğu ve -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza’nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler.

Aile Şerefi Oktay çok tepki çekmiş olacak ki, halkımız Aile Şerefi Filmini İzle aramasının yanında “aile şerefi oktay” şeklinde de sık sık arama yapıp Aile Şerefi filmindeki Oktay karakteri ile ilgili bölümleri izliyor.

Yazı devam ediyor…