Antalya Gezilecek Görülecek Yerleri

Dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan Antalya her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Antalya’nın denizi, plajı meşhur olduğu gibi şehir içinde de gezilebilecek pek çok yer var. Bu yazı dizisinde Antalya’da gezilecek yerler başlığı altında sunulabilecek tüm içeriği bir araya getirmeye çalışıyoruz. Eminiz ki, değil turistler Antalya’da oturan bir çok insan dahi Antalya gezilecek yerleri arasında bulunan bir çok gezi noktasına gitmemiştir.

Antalya günden güne büyüyen ekonomisi ve nüfusu ile modern bir büyük şehir. Antalya’da huzur var. Ülkemizin pek çok yerinden pek çok kişi emeklilik planını Antalya’ya yerleşmek üzerine yapıyor. Antalya’ya yerleşmek ve Antalya’da yaşamak niyetinde olanlar için de Antalya’da ne var, Antalya görülecek yerleri nerelerdir, iyi bir yön gösterici olacağını düşünüyoruz.

Antalya gezilecek yerler kategorimizde her sayfada, görülecek yerin bir fotoğrafı, kısa açıklaması, yol tarifi linki, harita konumu ve varsa 360 derece görünümü bulunuyor. Zaman içerisinde hem yeni gezi noktaları hem de gezi noktaları ile ilgili fotoğraf galerileri ve videolar da eklenecek.

Umarız hem Antalya’da görülecek yerler hem de Antalya’da hafta sonu nereye gidilir konusu hakkında bilgi almak isteyenler istifade edeceklerdir.

Antalya gezilecek yerleri devam ediyor…
Sıradaki Yer: Konyaaltı Plajları