BOLEYN 2012 YILBAŞI ANTALYA

Antalyalıların yılbaşı gecesi en çok rağbet gösterdikleri mekanların başında Pub Boleyn geldi. Mekanını yeniden açılan Club bölümüne ise özellikle gençler ilgi gösterdi.

Tolga Geneş’in işletme müdürlüğünü yaptığı ve yeniden gecelerde ses getirmeye başlayan Pub Boleyn saatler öncesinden dolmaya başladı. Konuklarını önce birbirinden lezzetli menülerini karşıladı. Güzel şarkıcı Neslihan’ın şarkıları ile 2012’ye merhaba diyen konuklar unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşadılar. Mekanın Club kısmında ise önce Djler birbirinden hit dans şarkıları ile konukları eğlendirdi daha sonra da sahneye Bayram çıktı. Yakışıklı şarkıcı seslendirdiği şarkılar ile geceyi coşturdu.

BOLEYN “2012 YILBAŞI ANTALYA” “Antalya Eğlence Mekanları” “Antalya Magazin” “Antalya Gece Kulübü” “Antalya Mekanlar” “Antalya Canlı Müzik” “Antalya TV Magazin” “Antalya Magazin Haberleri” “Antalya Gidilecek Yerler” “Antalya Gece Hayatı” “Antalya Gece Alemi” “Antalya Geceleri” “Antalya Eğlence” “Antalya Alkollü Mekanlar” “Antalya Sosyete” “Antalya Cemiyet” “Magazin Antalya” “Antalya Club”

Youtube’da İzle !