Game of Thrones: Conquest Ücretsiz Strateji Oyunu

Macera ve Strateji RYO! Ejderha İmparatorluğunuzu kurup Demir Taht için Savaşın!

Game of Thrones: Conquest’te Demir Taht mücadelesi kıyasıya devam ediyor.

Westeros savaşta… Büyük Haneler çarpışıyor, ejderhalar gökyüzüne hükmediyor, Ölüler Ordusu ise dünyayı tehdit ediyor. En güçlü ejderhanızı geliştirin, ordunuzu yönetin, ittifaklar kurun ve yeni diyarlar fethetmek için sefere çıkın. GoT MMORPG fantezisini doyasıya yaşayın ve sizi tiryakisi yapacak bu ücretsiz strateji oyununda Yedi Krallığa hükmedin!

HBO yapımı, sayısız ödüle layık görülen aynı adlı diziden uyarlanmış Game of Thrones: Conquest, oyunculara Westeros lordu olma ve Demir Taht’ı ele geçirmek için strateji oluşturma olanağı veren bir MMO Strateji rol yapma oyunudur. Bu ücretsiz destansı strateji oyunuyla milyonlarca oyuncuya katılın ve Westeros’un kudretli Lordlarından biri olarak bu harikulade deneyimin bir parçası olun. Game of Thrones: Conquest’i şimdi indirin!

GAME OF THRONES: CONQUEST ÖZELLİKLERİ

Kendi Şehrinizi ve Krallığınızı İnşa Edin
Westeros Lordu Olun: Büyük hanenizi kurun ve armanızı oluşturun. Ordunuzu büyütmek ve şehrinizi inşa etmek için kaynak toplayın.

İttifak Kurun
Yedi Krallığı fethetmek ve Demir Taht’ta söz sahibi olabilmek için dostlara ihtiyacınız olacak! Game of Thrones: Conquest, daha önce hiçbir gerçek zamanlı strateji rol yapma oyununda karşılaşmadığınız, benzersiz ve yenilikçi bir ittifak yapısına sahiptir. Demir Taht’ı ele geçirmek için çarpıştığınız savaşta dostlarınızı Sancakbeyleri olarak atayın!

Ejderha Yetiştirin
Ejderhalar sonunda Westeros’a iniş yaptı ve her bir krallığın kendisine ait bir ejderha yumurtası bulunuyor. Yumurtaları bulun ve kendi ejderhalarınızı yetiştirin! Haşmetli ejderhanızı düşmanlarınızı alt etmek için mi kullanacaksınız, yoksa kalenizi mi savunacaksınız? Karar sizin!

Westeros’u Keşfedin
Game of Thrones’un önemli karakterleriyle bir araya gelin, hafızalara kazınmış diyarları fethedin, düşmanlarınızla çarpışın ve HBO’nun aynı adlı dizisinden uyarlanmış bu strateji rol yapma oyunuyla adınızı tüm dünyaya duyurun.

Stratejilerinizde Uzmanlaşın
Oldukça tehlikeli bir siyasi ortamda hüküm sürme mücadelesi verirken entrika ve sadakat arasında seçiminizi yapın. Yenilikçi tahsis sistemi stratejisinde ustalaşın, Sancakbeyleri atayın, müttefiklerinizle savaşlara katılın, Demir Taht’ta mutlak söz sahibi olup Büyük Savaş’ta galip gelerek GoT fantezi rol yapma oyununun tadını çıkarın.

Güç Makamlarını Fethedin
Kışyarı ve Kralın Şehri gibi 120’den fazla ünlü Güç Makamını fethedin. Her bir Güç Makamı, size krallığınız için askerî ve ekonomik yükseltmeler bahşeder, size de kalenizi savunmak düşer!

Güçlü Teçhizatlar Üretin
Game of Thrones: Conquest’te tıpkı diğer fantezi rol yapma oyunları gibi güçlü teçhizat setleri ile ekipmanlar üretebilir ve inşa edebilirsiniz. Bu gerçek zamanlı strateji oyunuyla düşmanlarınıza karşı üstünlük kazanın ve hepsine hükmedin!

YENİ! Krallıklar Birbirlerine Karşı
Oyuncular savaşlarda kıyasıya rekabet edip birbirlerine üstünlük sağladıkça ödüller kazandıran PvP etkinlikleriyle planlar yapın, bu planları hayata geçirerek düşmanlarınızı alt edin!

Strateji ve rol yapmayı benzersiz şekilde harmanlayan bu oyun, şimdiye kadarki en iyi GoT MMO deneyiminiz olacak. İster büyük bir GoT hayranı olun, ister MMO, strateji, rol yapma veya ejderha oyunlarına düşkün olun, bu oyunda kendinize göre yeni ve farklı bir şeyler bulacaksınız.

Kendi krallığınızı inşa edin, ordunuzu büyütün, ejderhanızı yetiştirin ve stratejinizi kurun. Seferlere çıkın, kılıçlarınızı çarpıştırın, savaşlarda yerinizi alarak düşmanlarınızı alt edin ve Demir Taht’ın tek sahibi olun!

OYUNU İNDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.got.conquest