Kenan Doğulu Bumaya klibinde gizli mesajlar var mı ?

Bumaya Klip Analizi – Kenan Doğulu

YouTube player

Youtube’da yayın yapan ydünya TV kanalı, Kenan Doğulu’nun yeni parçası Bumaya ve onun için çekilen kliple ilgili ilginç bir araştırma ve analiz yapmış. Detaylar videoda.

Söz konusu klip aşağıda:

Kenan Doğulu – Bumaya (Official Video)

YouTube player

VİDEO HAKKINDA EN ÇOK BEĞENİLEN YAORUMLAR

Güzel analiz yapmışın. Hayko Cepkin Hayvan klibi de baya satanist klip. Müzik ile insanlarin beynini yikiyorlar. Üzerime resmen negatif enerji geldi bu klibi izledikten sonra.

Klip komple bir Ayin seansdir.Işikveren Baphomete hitaben.Ritim Akustik Ses Frekans ve Visyonel Suggesion ile manipule edilmektedir.Epifiz Bezi etkilemektedir.Çok etkili resmen Büyüdür. Buna benzer Maddona konserinde ve Isviçre Tunel açilişta görursunuz.Çekinmeden Rahatliikla yapabiliyorlar. Neden? Şeytanin en büyuk silahi kullaniyorlar .Şeytan yoktur inanmak.Büyü kelimesini kulaninca çağdisisin hangi asirda yaşiyorsun aşağlanmak itibarsizlaştima yöntemi ile buyuk Toplumu uyutuyorlar .Bunlar hiçbirsey değil.Asil buyuk problem Cep telefonu dur.Nerdeyse Tüm Insanliği Ceptel bağimli Köle etmişler.Oyunlardan başlar sosyal sayfalara kadar çeşit çeşit Büyü yöntemleri ile.Bu buyuler bildğiniz Nuska falan değil teknoloji ile bağdaştirilmiş .Bilinçaltiya saldir .Bir Anne Çocugu sussun oyalansin diye ceptelefonunu vs.verirse gerisini siz dusunun.

göstere göstere müziklerde gösteriyorlar biz iblisin uşağıyız diye.

Sizi tebrik ediyorum,detayları iyi okuma tecrübeniz var maşallah.

Sertap Erener in 90ların başlarında çektiği hişşt hişşt sakin ol adlı parçaya ait klipte duvardaki tabloda bulunan göz ile kendisine eurovizyon birinciliği kazandıran Every where that I can adlı parçasının sonundaki göz koregrafisi de tesadüf olamaz .

Eline sağlık kardeşim. 2025e kadar bütün ritüellerini gerçekleştirecekler. Allah sonumuzu hayr etsin

Çok iyi yakalamışsın kardeş helal olsun… Bunların çıkarlarına hizmet eden sanatçılara lânet olsun…

Gecenlerde meksikada olan deprem beni cok huylandirdi dogal bi depreme benzemiyordu bi deneme olabilir..o degilde bide insanin gozune icine sokuyorlar ama herşey ellerinde insanlar uyutuluyor…

Dünya nufusunu fazla diye değil.Gereksiz fazlaymış ondan azaltmak istiyorlar.İnsanlarin yerini robotlar alınca kendilerine 500 milyon köle insan yetecekmis.Gerisi kalabalık yapıyormuş.

Fotoğraf & Video galerisi devam ediyor…