Kenan Doğulu Bumaya klibinde gizli mesajlar var mı ?


Bumaya Klip Analizi – Kenan Doğulu

Youtube’da yayın yapan ydünya TV kanalı, Kenan Doğulu’nun yeni parçası Bumaya ve onun için çekilen kliple ilgili ilginç bir araştırma ve analiz yapmış. Detaylar videoda.

Söz konusu klip aşağıda:

Kenan Doğulu – Bumaya (Official Video)

VİDEO HAKKINDA EN ÇOK BEĞENİLEN YAORUMLAR

Güzel analiz yapmışın. Hayko Cepkin Hayvan klibi de baya satanist klip. Müzik ile insanlarin beynini yikiyorlar. Üzerime resmen negatif enerji geldi bu klibi izledikten sonra.

Klip komple bir Ayin seansdir.Işikveren Baphomete hitaben.Ritim Akustik Ses Frekans ve Visyonel Suggesion ile manipule edilmektedir.Epifiz Bezi etkilemektedir.Çok etkili resmen Büyüdür. Buna benzer Maddona konserinde ve Isviçre Tunel açilişta görursunuz.Çekinmeden Rahatliikla yapabiliyorlar. Neden? Şeytanin en büyuk silahi kullaniyorlar .Şeytan yoktur inanmak.Büyü kelimesini kulaninca çağdisisin hangi asirda yaşiyorsun aşağlanmak itibarsizlaştima yöntemi ile buyuk Toplumu uyutuyorlar .Bunlar hiçbirsey değil.Asil buyuk problem Cep telefonu dur.Nerdeyse Tüm Insanliği Ceptel bağimli Köle etmişler.Oyunlardan başlar sosyal sayfalara kadar çeşit çeşit Büyü yöntemleri ile.Bu buyuler bildğiniz Nuska falan değil teknoloji ile bağdaştirilmiş .Bilinçaltiya saldir .Bir Anne Çocugu sussun oyalansin diye ceptelefonunu vs.verirse gerisini siz dusunun.

göstere göstere müziklerde gösteriyorlar biz iblisin uşağıyız diye.

Sizi tebrik ediyorum,detayları iyi okuma tecrübeniz var maşallah.

Sertap Erener in 90ların başlarında çektiği hişşt hişşt sakin ol adlı parçaya ait klipte duvardaki tabloda bulunan göz ile kendisine eurovizyon birinciliği kazandıran Every where that I can adlı parçasının sonundaki göz koregrafisi de tesadüf olamaz .

Eline sağlık kardeşim. 2025e kadar bütün ritüellerini gerçekleştirecekler. Allah sonumuzu hayr etsin

Çok iyi yakalamışsın kardeş helal olsun… Bunların çıkarlarına hizmet eden sanatçılara lânet olsun…

Gecenlerde meksikada olan deprem beni cok huylandirdi dogal bi depreme benzemiyordu bi deneme olabilir..o degilde bide insanin gozune icine sokuyorlar ama herşey ellerinde insanlar uyutuluyor…

Dünya nufusunu fazla diye değil.Gereksiz fazlaymış ondan azaltmak istiyorlar.İnsanlarin yerini robotlar alınca kendilerine 500 milyon köle insan yetecekmis.Gerisi kalabalık yapıyormuş.

Romanda Salgından Yani Virüsten Bahsediliyor Ve Şarkı Sözlerinde Ne Alaka İse “Tutar Bu Maya” Diyor Sanki Virüsün Uydurma Bir Şey Olduğu Ve Bu Yalanın Tuttuğu Anlatılıyor

hollwood ilizyon merkezi müzik endüstrisi falan tabiki tr dede bunun adımları ve adamları elbette var ve açığa çıkartıyorlar kendilerini şeytanın yoluna girenlere diyecek lafımız yok

İlgi çekmek için yapılmış sıradan bir klip! Bir Lady Gaga ya da Madonna gibi, arka planı zekice mesajlar içeren en ince ayrıntılarla planlanmış kliplerden sayılmaz! Şimdi sinema ve yönetmenlik okuyan herkes, sembol ve bilinç altı hikaye dillerini okulda görüyor. Büyük bir sinema, dizi ve müzik klip arşiv var. İzlediklerini bir hikaye ile birleştirip komposizyon yapabilirler. Türklerde olmayan sadece, senaryo, diyalog ve kurgu mantığı. İşçilikde başarılılar. Fetih 1453 filmi gibi, Yılmaz Özdil yazmıştı her sahnenin orjinini. Bir sürü box office filmden sahneleri birebir kopyalamışlar! Yüzlerce örrneği gibi, basit bir imitasyon sadece.

Sözde sanatçılar in bunları bilmemesi mümkün değil. Onlar zaten bu tarikatlara girmeseler ünlü olamazlar…

Türkiye eurovision şarkı yarışmasında bir kez birinci oldu. Sertap Erenerin şarkısının kareografi finalinde üçgen içindeki gözü gördünüzmü?

Klip çekim ekibinin çoğunluğunun yabancı olmasından belli…. Bizimkiler çalışmaz kafası gizli şifrelere…

ydünya tv YOUTUBE KANALI

Bir sonraki videoya atlamak için videonun oynatma çubuğunu en sona kaydırın veya videonun altındaki ▶ simgesine tıklayın

Forumlarda Son Tartışmalar

Bu Haber Hakkında Yorumlar

Bu habere yorum yapmak veya mevcut yorumları görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın