Sarılar İnşaat – Antalya

http://www.antalyatv.com/antalya-sehir-rehberi/sarilar-insaat/

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1976 yılında başlayan Sarılar İnşaat A.Ş. , özellikle Antalya bölgemiz içinde olmak üzere ticari binalar, konut projeleri, iş ve alışveriş merkezleri inşaatlarını kapsayan birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Başarılı ve etkin çalışma prensiplerimiz ile sahip olduğumuz tecrübe, firmamızı inşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaştırmış, firmamızın seçkin ve güvenilir imaj ve markasının oluşmasını sağlamıştır.
Firmamız, dinamik ve deneyimli organizasyon yapısı, sağlam finansman kaynakları gibi önemli rekabet avantajları ile önümüzdeki dönemlerde de kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe lider olmayı amaçlayan vizyonu ile çalışmalarına devam edecektir.

“Her şey insan için” anlayışından yola çıkan Sarılar İnşaat A.Ş. faaliyetlerinde bireysel ve toplumsal çıkarları dengeli bir şekilde karşılamayı hedefler. Bu kapsamda değişen bireysel ve toplumsal paradigmaların inşaat sektöründeki yansımalarını estetik bir şekilde hayata geçirir. ” Biz doğayı ve tarihi gelecek nesillerden ödünç aldık” bilinciyle, geniş iş ve yaşam merkezleri inşa eder. Çok kültürlülüğü zenginlik olarak görme, insanlığın evrensel değerlerine saygı, kaybetmek pahasına kaliteden ödün vermeme, toplumsal sorunlara ve çevreye duyarlılık, müşterilerle kazan kazan ilişkisi, Sarılar İnşaat A.Ş.’ nin kurumsal değerleridir. İnsanlara ve doğaya olan sevgimizi yaşamın her alanına yansıtmaya kararlıyız.
Sarılar İnşaat A.Ş., iş ve alışveriş merkezleri ve konut yapımında sektöründe lider olma hedefi içinde, küresel ölçekte rekabet ederek sürekli ilerlemeye kararlıdır. Bunun yolunun geleceği okuyan ve değişimlere anında ayak uyduran bir anlayışa sahip olmaktan geçtiğinin bilincindedir. Vizyonuna ulaşmada en değerli kazanımları, sahip olduğu iş deneyimi, kamuoyunda edindiği güven ve yeniliklere açık çalışanlarıdır.

Adres :
Kazım Özalp Cad. Sarılar İşhanı 80/8 PK:07040 Muratpaşa / ANTALYA
Tel : +90 (242) 243 82 52
Fax :
+90 (242) 247 71 68
Email
[email protected]

“Sarılar İnşaat Antalya” “Adem Sarı” “Sarılar Sigorta” “Antalya Gayrımenkul” “Antalya Satılık Daireler” “Kat Karşılığı” “Kat Karşılığı İnşaat” “Bina Yenileme” “Narenciye Park” “Antalya İnşaat Firmaları” “Antalya Müteahhit” “Antalya İnşaat Firması” “Kentsel Dönüşüm” “Antalya Kentsel Dönüşüm” “Sarılar Kentsel Dönüşüm” “Sarılar Group” “Satılık Bina” “Antalya Yatırım” “Antalya Investment” “Antalya Home”

Youtube’da İzle !