Sponsorlu Reklamlar Facebook İnstagram Youtube Reklamları

Ajans Medialine (Antalya TV) ile, işletmeniz ve ürünleriniz için tüm sosyal ağlarda sponsorlu reklamlar.

  • Sponsorlu Facebook Reklamları

  • Sponsorlu Instagram Reklamları

  • Sponsorlu Youtube Reklamları

  • Sponsorlu Google Harita Reklamları

  • Sponsorlu Google Arama Ağı Reklamları

  • Sponsorlu Google Görüntülü Ağ Reklamları

Potansiyel müşterilerinizi bulmak ve onlarla iletişime geçmek için en hızlı yol, ölçümlenebilir sponsorlu içeriklerdir.

NE İÇİN PARA ÖDEDİĞİNIZDEN EMİN OLUN !

Sponsou içeriklerin tamamı, işletmenizle ilgili olan coğrafi bölgede, işletmenizle ilgilenme olasılığı yüksek demografik özelliklere sahip kitlelere, ölçülebilir bir biçimde sunulur.

Hedef kitlenizdeki kaç kişiye erişmek için ne harcadığınızı bilirsiniz. Reklamınızı insanların görüp görmediği hususunda bir endişeniz olmaz. Sponsorlu reklamlar, görüntülenebilir reklamlara odaklanarak, reklam gösterim veya tıklama sonucunu ücretlendirir.

Sponsorlu reklamlarda 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren ajansımız (Ajans Medialine & Antalya TV) ; dijital medya içerik üretimi ve prodüksiyon hizmetlerinin yanısıra, sponsorlu reklam optimizasyon hizmeti de vermektedir.

Ayrıca, eğer işletmenizin sponsorlu içerik reklamlarını işletme bünyesinde, kendiniz veya bir ajans esliğinde ekibinizle birlikte hazırlıyorsanız, Ajans Medialine lşletmenize dijital platformlara odaklanmış reklam danışmanlık ve medya planlama hizmeti de verebilir. Ajansımız yüksek bütçeli reklam harcaması bulunan ve reklamlarını kendi bünyesinde veya belirli bir ajansla hazırlayıp uygulayan pek çok firmaya reklam danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

İşletmenizin dijital platformlarda ihtiyaç duyduğu tüm tanıtıcı materyal ve sponsorlu içerik reklamları için aşagıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM: 0533 384 8784

Ajans Medialine Hakkında

Ajans Medialine, Antalya TV ve HD Magazin TV gibi dijital platform yayın ağlarının çatı şirketi olarak faaliyet gösteren dijital reklam ve marka ajansıdır.

Sponsorlu Facebook ve Instagram reklamları, sponsorlu Google ve Youtube reklamları, medya planlama, video prodüksiyon, ürün ve mekan çekimleri, 360 derece fotoğraf çekimleri, web tasarım hizmetleri, video SEO, mobil uygulama yazılımı, marka yönetimi, sosyal medya hesap yapılandırma ve içerik yönetimi gibi alanlarda firmaların ihtiyaç duyduğu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Ajans Medialine ile iletişime geçmek için telefon: 0533 384 8784

Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz: