Nizamettin Sağır’dan bomba iddialar: Antalya’da bozulmayan bir saadet zinciri vardır !

ANTALYA SİYASETİNDE SAADET ZİNCİRİ KURULDU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve İyi Parti il başkanlığı görevlerinde bulunmuş, Antalya’nın bilinen siyasi siması Av. Nizamettin Sağır, Koza TV’de katıldığı “Dobra Dobra” isimli programda Antalya’nın sıcak gündemiyle alakalı değerlendirmelerde bulundu.

Yakın zamanda turizmci iş adamı Fettah Tamince hakkında Adalet Bakanlığı tarafından verilen kovuşturmaya yer olmadığı hakkındaki karara itirazla gündeme gelmiş, Fettah Tamince ile Nizamettin Sağır ve bu davalarda müvekkili olan Osman Kaçmaz arasında birbirleri aleyhinde çeşitli ithamlar medyada yer almıştı.

ANTALYA’NIN RANT HARİTASI VAR

Antalya gündemini belirleme konusunda başarısına MHP ve İyi Parti il başkanı olduğu zamanlardan yakinen tanık olduğumuz Avukat Nizamettin Sağır, Koza TV’de katıldığı programda yine Antalya gündemini karıştıracak bilgiler verdi, çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

MHP ve İyi Parti il başkanlığı sırasında ve aktif siyasetin içinde olmadığı zamanlarda da eski belediye başkanı Menderes Türel‘e karşı yoğun ve güçlü muhalefeti ile bilinen Sağır, Muhittin Böcek‘e de çeşitli uyarılarda bulundu.

Son zamanlarda gerek sosyal medya hesaplarından gerekse basın yoluyla İYİ Parti hakkında da eleştiriler yapan Nizamettin Sağır, bu programda da İyi Parti ve İyi partililer hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

MEMLEKETTE VEKİLLERİNİN SİYASETTE GÜCÜ KALMADI,TEŞKİLAT KALİTESİNE İHTİYAÇ KALMADI