The Matrix: Resurrections Filmi Hakkında Bilgiler


The Matrix: Resurrections Filmi Hakkında Bilgiler

Matrix 4, The Matrix serisinin dördüncü filmidir. 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan film, önceki üç filmi yöneten Wachowski kardeşlerden biri olan Lana Wachowski tarafından yazıldı ve yönetildi. Filmin başrollerinde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yer almaktadır.

Gösterime giriş tarihi: 22 Aralık 2021 (ABD)
Yönetmeni: Lana Wachowski
Önceki film: Matrix Revolutions
Stüdyo: Village Roadshow Pictures; Anarchos Productions
Senaryo: Lana Wachowski, David Mitchell, Aleksandar Hemon

Evet, “geliyor, gelmekte olan” diyor… Bu sitede, Singularity Çağı ve bu çağda insanların başına dert olacak bir “ucube” den çokça bahsedildi. Matrix ve Black Mirror serileri, bu ucubenin yeteneklerinin neler olabileceği hususunda ayrıntılı bilgiler ve görsel şovlar sunuyor. Biz ise bu maceranın son durağının ne olabileceğini kestirmeye çalışıyoruz.

Matrix filminin 4. serisini izleyeceğiz. Filmin fragmanları yayınlanmya başladı. Bu yazıda, film hakkında yazılıp çizilen önemli hususları bulacaksınız.

Bu sayfa The Matrix: Resurrections Filmi hakkında bilgi vermek için düzenli olarak güncellenecektir.The Matrix: Resurrections | Altyazılı TeaserGeliyor Gelmekte Olan! | The Matrix: Resurrections

The Matrix: Resurrections (Matrix 4) | Altyazılı FragmanMatrix 4 Hakkında Her ŞeyTHE MATRIX 4 RESURRECTIONS All 4 Teaser Trailers (2021)Matrix Filmlerinin Tarihi Serüveni – Matrix 4 için hazır mıyız? Filmle ilgili tüm detaylar burada…SİTEMİZDE TEKİLLİK ÇAĞI HAKKINDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

Tekillik (Singularity) Kavramı Hakkında – Aslında Singularity Nedir ? – Ali Aksoy

Yaratıcılık Açısından Yapay Zeka, Makine Ögrenmesi ve Tekillik – Ali Aksoy

Singularity Çağında Şeytan ve Vesvese – Ali Aksoy

Singularity Çağında Ahir Zaman Tanrısı

Gelecekte uyuyup geçmişte uyanmak: Bu kaçıncı ölmen ?

The Matrix: Resurrections Filmi İle İlgili Fotoğraflar